Belgelerimiz

Shuttle Ankara Belgeleri

Shuttle Ankara  2006 yılında, turizm alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur, şirketimiz şu anda 30’u aşkın öz mal aracı ve bir o kadar da kiralık araçla hizmet vermeyi sürdürmektedir. Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temel değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Uyguladığı profosyonel çalışma koşulları, müşterilere gösterdiği özen ve çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.

  • Şirketimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgeleri mevcut olup şartlarının gereklilikleri özenle uygulanmaktadır.
  • Şirketimizdeki turizm amaçlı çalışan araçlarımızın hepsi D-2, B-2 ve A1 belgelidir,
  • Taşımacılık sektöründeki deneyimimizi,  iyi hizmeti verebilmek üzere deneyimli ekibimiz ve zengin altyapımızla sizlere ulaştırıyoruz.
  • Artık taşımacılık konusunda iyi ve güvenilir hizmeti nerede bulurum diye düşünmenize gerek yok, biz; sizinle aynı heyecanı duyarak çalismaya hazırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarını anlamayı ve bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir
  • Sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.
  • Çalışanlarının görev sorumluluk bilincinin artırılması için sürekli uyguladığı eğitim programlarını her zaman geliştirerek sürekliliğini sağlamıştır.
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.
havalimanı transfer belgeleri araç belgesi
alan transferi araç belgeleri
Bize Ulaşın

Araç talepleriniz ve diğer tüm sorularınızla ilgili bize ulaşabilirsiniz. 7/24 Operasyon Merkezimiz hizmetinizde.

Düzenlenen kanun maddesiyle, çoğunlukla tercih edilen binek araçlarla gerçekleştirilen tüm transfer hizmetleri yasaklamıştır. Hem korsan taşımacılık yapan firmaya hem de mağdur olan yolculara ceza kesilmektedir. Mağdur olmamanız için belgeli, lisanslı ve sözleşmeli yasala uygun firmalarla çalışınız. Ankara Shuttle size bu güvenceyi veren 2006 yılından bu güne hizmet veren bir firmadır.

placeholder
Kurucumuzdan
Kurucumuzdan