Hakkımızda

Caner Turizm taşımacılık 2006 yılında CANSEVER AKTAŞ ve CANER AKTAŞ tarafından turizm alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur ,şirketimiz şu anda 30’u aşkın öz mal aracı ve bir o kadar da kiralık araçla hizmet vermeyi sürdürmektedir. şirketimizin faaliyet alanları arasında turizm taşımacılığı; personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı; operasyonel araç kiralama; hava alanı transferi ve vip araç hizmetlerini sayabiliriz.Ulaştırma kavramı bizler için; sizi bir yerden diğer yere aktarmak anlamından daha çok, sizleri bulunduğunuz mekandan güler yüzle alıp, güven içinde arzu ettiğiniz yere en uygun zaman içinde emanet etmek anlamına gelir.Ankara Bölgesinde ve tüm yurtta turizm taşımacılığında sektörünce öncü olmak,en çok tercih edilen, güvenilir, değerlerini koruyarak nice kuşaklara ve nesillere hizmete devam etme özelliğini korumayı istiyoruz.,Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temel değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz.,Uyguladığı profosyonel çalışma koşulları, müşterilere gösterdiği özen ve çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.

Karayolları kanununa uygun C ve D plakalı araçlarla, eğitimli, psikoteknik ve SRC belgeli sürücüleriyle ve B2 uluslararası yolcu taşıma belgeli araçlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Kalite Politikamız

Hizmete değer katan asli unsur insandır inancıyla hareket eden Shuttleankara’nın kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamanın birinci koşulu olan kalifiye personelleriyle size en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Hizmet kalitesini arttırıcı tüm tedbirleri alan Shuttle Ankara sizlere hizmetin en iyisini sunma yolunda faaliyetlerine devam edecektir.

Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. “Hizmetin Güvene Dönüştüğü Adres” temel prensibini kendine ilke edinmiştir.

Çünkü bizim için değerlisiniz…

Bize Ulaşın

Araç talepleriniz ve diğer tüm sorularınızla ilgili bize ulaşabilirsiniz. 7/24 Operasyon Merkezimiz hizmetinizde.

Düzenlenen kanun maddesiyle, çoğunlukla tercih edilen binek araçlarla gerçekleştirilen tüm transfer hizmetleri yasaklamıştır. Hem korsan taşımacılık yapan firmaya hem de mağdur olan yolculara ceza kesilmektedir. Mağdur olmamanız için belgeli, lisanslı ve sözleşmeli yasala uygun firmalarla çalışınız. Ankara Shuttle size bu güvenceyi veren 2006 yılından bu güne hizmet veren bir firmadır.

placeholder
Kurucumuzdan
Kurucumuzdan